Płytki Wielkoformatowe PCV

Największą zaletą produktu jest duży format, łatwość montażu, bezfugowe łączenie, wodoszczelność, wysoka higieniczność potwierdzona certyfikatami, łatwość w utrzymaniu czystości.

Płyty VELL o formacie standardowym 100x240 cm to niezwykle twardy i wysoce odporny materiał przeznaczony do okładzin ściennych i wykończenia sufitów, do stosowania wewnątrz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Dostępne w dwóch wersjach – połysku i macie, które pięknie imitują naturalne materiały. Obecnie w ofercie posiadamy 14 kolorów płyt. Wśród nich odnajdziemy imitacje marmuru, konglomeratu, granitu, betonu czy trawertynu. Płyty z połyskiem wykorzystujemy w miejscach użytkowych sanitarnych, gdzie jest kontakt z wodą, a płyty matowe tam, gdzie nie mamy kontaktu z wodą, np. korytarze, przedpokoje, sypialnie, salony, klatki schodowe. Duży format i łatwy montaż pozwalają na bardzo szybką aranżację biur, salonów użytkowych, sklepów, pomieszczeń gastronomii, hoteli, salonów wystawienniczych itp.

To jednak nie wszystkie zalety płyt wielkoformatowych VELL. Wykonane są one z tworzywa PVC w stu procentach recyklingowego, czyli po latach użytkowania możemy całą płytę oddać na recykling. Płyty pakowane są w karton pochodzący z recyklingu.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry